O mnie

Anna Jasielska-Papierkowska

Radca Prawny. Niezwłocznie po ukończeniu studiów prawniczych i obronie z wynikiem bardzo dobrym pracy magisterskiej z zakresu prawa karnego na Wydziale Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, rozpoczęła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, zakończoną w 2012 roku.

Dysponuje bogatym doświadczeniem zawodowym, które zdobywała nieprzerwanie od czasu ukończenia studiów prawniczych. Przez okres pracy, staży i zdobytej praktyki zawodowej zaznajomiła się z wieloma aspektami prawnymi w różnych dziedzinach i gałęziach prawa. Prowadzi stałą obsługę prawną i procesową klientów jak również posiada doświadczenie w zakresie prawa pracy oraz w zakresie prawa gospodarczego, w tym w szczególności w zakresie tworzenia i przekształcania spółek. Specjalizuje się także w zakresie prawa cywilnego i spraw rodzinnych.

Prowadzi zajęcia dla aplikantów w Okręgowej Izbie Radców Prawny w Krakowie. Aktualnie słuchaczka studiów podyplomowych z prawa pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.